Naši prvňáčci

Ve fotogalerii naleznete fotky dětí z 1. třídy:

Děti s paní učitelkou a s paní asistentkou už v září navštívily Zahradu DDM v Mladé Boleslavi. Program "Zvířata na statku" byl poutavý, vyzkoušely si i dojení dřevěné krávy a kozy.

Další fotografie jsou ze třídy, kde si děti s paní učitelkou pravidelně v adventním čase čtou příběhy Andělů z Obláčkové ulice. Adventní svícen do třídy přinesla pro spolužáky Amálka.

K adventnímu času patří i pečení vánočního cukroví a tak i naši nejmladší žáci ZŠ upekli ve cvičné kuchyňce voňavé dobrůtky :-)