"Riskuj"

V úterý 24. 9. 2019 proběhla celoškolní akce s názvem "RISKUJ" na hřišti naší školy za podpory firmy Adient.
Soutěže se zúčastnili všichni žáci naší školy.
10 smíšených družstev soutěžilo ve 3 úrovních a s taktikou napomáhali učitelé, kteří se nachali vtáhnout do soutěžení a bojovali spolu s žáky.
Děti odpovídaly na otázky z různých okruhů - např. z oblasti dopravy, přírody, pohádek.... dále hláskovaly jednotlivá slova a tak sbíraly body pro družstvo. V závěru nasbírané body mohly ještě zhodnotit hodem víčka na cíl. Někteří účastníci neskrývali emoce po dobře splněném úkolu a projevovali velkou radost. Všichni si úterní dopolene užili.
Poděkování patří především paní učitelce Mgr. Haně Hýblové za přípravu a organizaci této akce, všem pedagogům a společnosti Adient.