Skákání panáka

Dne 18. 1. 2018 se v naší škole konalo již druhé kolo soutěže ve „SKÁKÁNÍ PANÁKA“. Zúčastnilo se celkem 30 žáků ze střední školy, 1. a 2. stupně základní školy a také žáci ze speciálních tříd. S ohledem na různé schopnosti a dovednosti byli žáci rozděleni do kategorií. Rády bychom poděkovaly nejen vybraným žákům, kteří se soutěže zúčastnili, ale také všem učitelům, kteří trénovali s dětmi v rámci tříd, i dětem které do školního kola nebyly vybrány, ale zapojily se a projevily snahu.

Těšíme se na další školní rok a na další kolo soutěže.

A.Richterová, J. Vlčková

Vyhodnocení soutěže: