Předvánoční čas

V předvánočním čase bývá pěknou tradicí, že žáci se svými učiteli vyrábí na naší škole různé vánoční ozdoby. (Např. ze slaného těsta, z plíšků, korálků apod.) Letos s přispěním paní učitelky Jany Kyselové, zdobili žáci z různých tříd  připravené křehké skleněné vánoční koule třpytkami, dle svojí fantazie.  Nejprve shlédli  krátký film o výrobě a zdobení těchto ozdob a poté si vytvořili pomocí barevných písků návrhy zdobení a nakonec se samy pustili do zdobení té své nejkrásnější vánoční ozdoby.


 


 

 

Kontakt

Střední škola, Základní škola, Mateřská škola, Dětský domov a Speciálně pedagogické centrum Mladá Boleslav, příspěvková org. Na Celně 2
Mladá Boleslav
293 01

Odhlášení stravy je možné den předem prostřednictvím emailu: fakturace.zvsi@skolanacelne.cz nebo SMS
na tel: 776 613 520
tel. ŠKOLA-326 321 931

tel. DD -326 326 723
tel. SPC-602 549 296

datová schránka: dn8xkp2
zvsi@skolanacelne.cz
To Top